Categories

Tricikel per femijet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-9

6,590 L

Per nje shetitje perfekte.

  • Frena dhe zile.
  • Pedale anti-rreshqitje.
  •  Vendpushim per kembet nese femija nuk do qe ta ngasi si biciklete.
  •  Boshti plastik i cili kontrollohet nga te rriturit te cilin gjithashtu mund ta hiqni kur hapesira mund te jete e pershtatshme per lojen e sigurt te femijes.

E pershtatshme per femijet nga 1 deri ne 3 vjec.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tricikel per femijet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *