Categories

Makine Range Rover per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K110-6

4,390 L

Makine Range Rover per femije.

Me telekomande.

Dhe me e vecanta me bateri te rikarikueshme + karikues.

Mund te perdore nga femijet mbi 3-vjec.

Matriali nuk eshte i demshem per femijet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine Range Rover per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54