Categories

Makine Range Rover per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K110-6

4,390 L

Makine Range Rover per femije.

Me telekomande.

Dhe me e vecanta me bateri te rikarikueshme + karikues.

Mund te perdore nga femijet mbi 3-vjec.

Matriali nuk eshte i demshem per femijet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine Range Rover per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032