Categories

Rrethore me personazhe per femije

Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-14

4,490 L

Nuk është I disponueshëm

Rrethore qe femija  te mesoje hapat e pare te argetohet duke qene i sigurt dhe mbi te gjitha shume komone.

  • Tabaka qe hiqe per nje pastrim te lehte.
  • Me muzike dhe drita qe funksionojne me bateri te thjeshta.
  • 3- nivele te ndryshme te lartesis.
  • Kthehet edhe ne relax per femijen tuaj fal butonave qe disponon.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Rrethore me personazhe per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +35545620032