Categories

Sete me veshje per femijet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-10

3,490 L

Sete me veshje per femijet ( Te sapo lindurit):

  • Batanie.
  • 2-Triko.
  • 2-Tuta dhe corape.
  • Kapuce.
  • Doreza.
  • Gushore.
  • Badi me krahe.

Matrial pambuku dhe shume e bute, larje ne 30 dhe mund te hekuroset qe te jete e paster, ant-mikrobe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sete me veshje per femijet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO +35545620032