Categories

Sete me veshje per femijet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-10

3,490 L

Sete me veshje per femijet ( Te sapo lindurit):

  • Batanie.
  • 2-Triko.
  • 2-Tuta dhe corape.
  • Kapuce.
  • Doreza.
  • Gushore.
  • Badi me krahe.

Matrial pambuku dhe shume e bute, larje ne 30 dhe mund te hekuroset qe te jete e paster, ant-mikrobe.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sete me veshje per femijet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *