KATEGORITE

Sexholino Cam – Area Zero

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K62-1

13,790 L

Description

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Por jo vetem, ate mund ta perdorni edhe si nje lekundese qe femija te argetohet dhe te kete nje gjume te qete.

Pesha specifike 0-13kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sexholino Cam – Area Zero”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.