KATEGORITE

Sexholino Cam – Area Zero

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K62-1

13,790 L

Përshkrimi

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Por jo vetem, ate mund ta perdorni edhe si nje lekundese qe femija te argetohet dhe te kete nje gjume te qete.

Pesha specifike 0-13kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sexholino Cam – Area Zero”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +355699593545