Categories

Sexholino

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-3

8,990 L 7,690 L

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Permbane  mbeshtetese qe mund te vihen ne 5 pozicione te ndryshme dhe shume praktike.

Femija juaj mund te leviz dhe te luaj pa pasur frike se mund te vrase koken e gjitha kjo fale mburojave anti- goditje dhe mjafte te buta.

Zgjedhe mes ngjyres gri dhe blu.

Mosha specifike nga 2-5 vjece.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sexholino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54