Categories

Sexholino

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-3

8,990 L 7,690 L

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Permbane  mbeshtetese qe mund te vihen ne 5 pozicione te ndryshme dhe shume praktike.

Femija juaj mund te leviz dhe te luaj pa pasur frike se mund te vrase koken e gjitha kjo fale mburojave anti- goditje dhe mjafte te buta.

Zgjedhe mes ngjyres gri dhe blu.

Mosha specifike nga 2-5 vjece.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sexholino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +35545620032