Categories

Xhepi i kangurit

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-7

4,490 L

Xhepi i kangurit:

Mund të përdoret sapo ka lindur fëmija dhe është i dobishëm. Jo vetëm është i rehatshëm dhe thjeshton lëvizjet e të rriturit, por mbi të gjitha përforcon lidhjen fizike të fëmijës me prindin. Mund të përdoret qysh në shëtitjen e parë që bën bebi.

  • 2 ne 1 sepse femija mund te qendroje ne pozicione edhe para ( me fetyre nga nena) dhe pas ( me kurriz nga nena apo babi)
  • Pesha qe femija mund te qendroje ne xhepin e kangurit eshte 3.5-12kg.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Xhepi i kangurit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *