Categories

Jelek per kafshe shtepiake

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-49

4,290 L

Jelek me push dhe shume  i ngrohte  per qenin ose macen tuaj.

Ju mund t’ia vishni dhe ta merni me vete ne shetitje ose udhetim pa pasur problem nese do te kete ftohte gjate diteve te acarta.

Masa: 50

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Jelek per kafshe shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *