KATEGORITE

Jelek per kafshe shtepiake

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-49

4,290 L

Description

Jelek me push dhe shume  i ngrohte  per qenin ose macen tuaj.

Ju mund t’ia vishni dhe ta merni me vete ne shetitje ose udhetim pa pasur problem nese do te kete ftohte gjate diteve te acarta.

Masa: 50

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jelek per kafshe shtepiake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.