KATEGORITE

Shishe Beeztees per qen

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-27

990 L

Përshkrimi

Tani mund te dilni shetitje me qenin tuaj dhe te mos merakoseni nese ka etje dhe nuk dini si te zgjidhni problemin, e gjitha kjo fale shishes tone qe eshte e pajisur me nje “luge” te madhe qe ben te  mundur shuarjen e etjes se qenit tuaj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shishe Beeztees per qen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE