KATEGORITE

Shishe Beeztees per qen

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-27

990 L

Description

Tani mund te dilni shetitje me qenin tuaj dhe te mos merakoseni nese ka etje dhe nuk dini si te zgjidhni problemin, e gjitha kjo fale shishes tone qe eshte e pajisur me nje “luge” te madhe qe ben te  mundur shuarjen e etjes se qenit tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shishe Beeztees per qen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.