KATEGORITE

Xhup per kafshe shtepiake

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-48

3,690 L

Përshkrimi

Xhup me push dhe shume i ngrohte per qenin tuaj.

Ky eshte xhupi i duhur nese deshironi ta merni me vete qenin dhe mos preokupoheni nese do te ftohet.

Xhupi do ju sherbeje per udhetime te gjata.

Masa: 40 dhe 50

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Xhup per kafshe shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE