Categories

Printer BROTHER L2500D

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-46

19,000 L

Ky printer lazer mono, skaner dhe kopier është një makinë ideale për zyra të vogla ose në shtëpi.

I lehtë për t’u përdorur, me shpejtësi deri në 26ppm dhe përmban printim nga të dyja anët si standart për të ndihmuar në zvogëlimin e mbeturinave.

Karakteristikat kryesore

  • Deri në shpejtësinë e printimit 26ppm
  • Automatike print 2-njëanshëm
  • 250 Sheet Tray
  • 2-Line LCD
  • Hi-Speed USB 2.0
  • 32MB Memoria

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Printer BROTHER L2500D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032