Categories

Printer CANON MG2550 INK

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-45

7,990 L

  • Compact All-In-One për shtëpi: printime, kopjime  dhe skanime
  • Dizajn elegant i bardhe 
  • Printime me cilësi të lartë me deri në 4800dpi dhe teknologji FINE fishek
  • Variacioni XL jep me shume printime
  • Ndezja e ndez printerin  Auto Fikja e ndryshon atë, kur nuk është në përdorim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printer CANON MG2550 INK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54