Categories

Printer CANON MG2550 INK

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-45

7,990 L

  • Compact All-In-One për shtëpi: printime, kopjime  dhe skanime
  • Dizajn elegant i bardhe 
  • Printime me cilësi të lartë me deri në 4800dpi dhe teknologji FINE fishek
  • Variacioni XL jep me shume printime
  • Ndezja e ndez printerin  Auto Fikja e ndryshon atë, kur nuk është në përdorim

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Printer CANON MG2550 INK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032