Categories

Printer CANON MP 250 INK me ngjyra

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K09-44

8,990 L

PIXMA MP250 sjell printim me cilësi të lartë, skanim dhe kopjim .

Ideal për dokumenta, web dhe printimin me cilësi laboratorike, është e përshtatshme për përdoruesit për herë të parë, studentët dhe familjet.

  • ISO speed 7.0 / 4,8 ipm mono / ngjyra ESAT
  • rezolucion 4800dpi print & 2PL pikëza boje
  • photo 10x15cm në 56sec *
  • Easy-WebPrint EX
  • Skaner 600dpi me Modaliteti i Skanimit Automatik
  • Vetë-hapjes output tray
  • ChromaLife100
  • up> + **

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Printer CANON MP 250 INK me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032