KATEGORITE

Çante 3ne1 ROMIX RH10

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K39-47

1,990 L

Description

Romix RH10 3 në 1 cante udhëtimi e palosshme.

Material: Poliester

Organizer me xhepa dhe çanta të ndryshme, për te mbajtur aksesoret tuaj ne udhetime.

Kapacitet të mjaftueshme për të akomoduar të gjithë paketën tuaj të udhëtimit si: aksesore rroje, detergjent, peshqirë, sapun, gargarë, dhe sende të tjera të kozmetikës.

Dizajn i veçantë i ndërtuar që te varet në derë ose në mur, të lehtë për të marrë çdo send që ju nevojitet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante 3ne1 ROMIX RH10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.