Categories

Depilator me fije peri Slique.

1 Review
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-17

790 L

Tani ju mund të hiqni në mënyrë të sigurtë dhe të lehtë çdo kohë një fije nga faqet, mjekra, balli, buzët, duart, këmbët etj…

Nuk krijon iiritime apo skuqje te lekures.

Ne paketim do te gjeni 10 fije peri rezerve.

https://goo.gl/2FiPuI

 

1 review for Depilator me fije peri Slique.

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Majlinda Saraci

    DESHIROJ TE BLEJ NJE DEPILATOR ME FIJE PERI

    • ShoppingTV

      Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032