Categories

Depilator me fije peri Slique.

1 Review
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-17

1,190 L 790 L

Tani ju mund të hiqni në mënyrë të sigurtë dhe të lehtë çdo kohë një fije nga faqet, mjekra, balli, buzët, duart, këmbët etj…

Nuk krijon iiritime apo skuqje te lekures.

Ne paketim do te gjeni 10 fije peri rezerve.

 

1 review for Depilator me fije peri Slique.

  1. Rated 5 out of 5

    Majlinda Saraci

    DESHIROJ TE BLEJ NJE DEPILATOR ME FIJE PERI

    • ShoppingTV

      Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54