KATEGORITE

Furce Remington B85R28B

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K127-46

1,490 L

Description

Furce Profesionale Remington.

Kreh floket tuaj duke ju dhene me shume volum dhe shkeqim.

Veshje qeramike qe mbron floket nga nxehtesia.

Ky kreher redukton ondet dhe kacurelat e padeshiruar, duke u falur flokeve butesi dhe duke ju dhene me shume shkelqim.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furce Remington B85R28B”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.