KATEGORITE

Furce Remington B97TEU

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K127-47

1,290 L

Description

Eleminon vajra natyrore nga lëkurë e kokës

Ndihmon stimulimin e kokës dhe në këtë mënyrë rrit fluksin e gjakut, të cilat mund t’ju ndihmojë të rriten flokët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furce Remington B97TEU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.