Categories

Kreheri Elektrik Hair Straighter

Availability: In stock

3,500 L 1,990 L

Krehesi Elektrik qe ju drejton floket shume shpejte.

Hiqni Pjastren dhe merrni kete kreher me pllake qeramike – Jonizuese dhe me ekran LED.

Drejton llojet e ndryshme të flokëve duke i dhënë shkëlqim dhe një pamje tërheqëse.

Udhezim: per ta ndezur mbajeni butonin On per pak sekonda shtypur derisa te ndizet ekrani LCD

Temperatura maksimale:230 grade

Temperatura minimale:80 grade

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kreheri Elektrik Hair Straighter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032