Categories

Krem per reomatizem

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi; K108-1

6,500 L

Keni zbardhje te gishtave te dores, pas ekspozimit ne te ftohte?
Keni ndjesi te thate te syve , gojes apo skuqje te fytyres, apo shfaqje e papritur e dhimbjes ne te  dy shpatullave? Atehere keto jane shenja te reomatizmit.
Formuluar me Kafeina, Vitamina E dhe proteina qumshti.
Perdorimi:  Masazhojeni zonen ku keni dhimbje per 5-10 minuta dhe keshtu do te ndjeni lehtesim te dhimbjes.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Krem per reomatizem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032