Categories

Krem per reomatizem

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi; K108-1

1,490 L

Keni zbardhje te gishtave te dores, pas ekspozimit ne te ftohte?
Keni ndjesi te thate te syve , gojes apo skuqje te fytyres, apo shfaqje e papritur e dhimbjes ne te  dy shpatullave? Atehere keto jane shenja te reomatizmit.
Formuluar me Kafeina, Vitamina E dhe proteina qumshti.
Perdorimi:  Masazhojeni zonen ku keni dhimbje per 5-10 minuta dhe keshtu do te ndjeni lehtesim te dhimbjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per reomatizem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54