Categories

Make-up, Mac

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K113-2

2,490 L

Ne nje kuti te vetme i gjeni gjitha tonalitete e ngjyres se tokes.. dhe mbi te gjitha me marken me me emer ne bote MAC.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Make-up, Mac”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032