Categories

Makine Qethje dhe Rroje DingLing RF 609

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K86-4

1,990 L

Dingling  RF-699

Sistem të avancuar Rruajtje

Mbi 40 minuta përdorim të vazhdueshëm

Dizajn ergonomik dhe modelim te efektshëm

Motor i fuqishëm

Bateri 900 mAh

Kunsumi i energjise 7 w

Voltage 220/240 V

Frekuenca 50/60 Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine Qethje dhe Rroje DingLing RF 609”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *