Categories

Makine qethje dhe rroje Sokany RF-607

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K86-5

1,890 L

Makine qethje dhe rroje Sokany RF-607

Me dhëmbë inox

Teh çeliku

Furce pastrimi

4 koka te ndryshme

 Përdorimi i energjisë 220 – 240V

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine qethje dhe rroje Sokany RF-607”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +35545620032