Categories

Makine qethje HTC CT-368

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-15

1,990 L

 

Kutia permban:

4 kapak qethje dhe rroje

1 kreher

1 vaj

Me një dizajn ergonomik dhe teh të mprehtë

Tensioni 220 V

 

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine qethje HTC CT-368”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *