KATEGORITE

Makine qethje HTC CT-368

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-15

1,990 L

Description

 

Kutia permban:

4 kapak qethje dhe rroje

1 kreher

1 vaj

Me një dizajn ergonomik dhe teh të mprehtë

Tensioni 220 V

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje HTC CT-368”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.