Categories

Makine rroje dhe qethej Dingling RF-608

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-22

1,590 L

Dingling RF-608

Tensioni: 200-240V
Frekuenca: 50Hz
Fuqia: 3W
Permasat: 140 x 35 x 30mm
Makina eshte e perbere me nje teh të mprehtë
Shkarkimi 45 minuta vazhdimisht duke e perdorur

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine rroje dhe qethej Dingling RF-608”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032