Categories

Makine rroje dhe qethej Dingling RF-608

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-22

1,590 L

Dingling RF-608

Tensioni: 200-240V
Frekuenca: 50Hz
Fuqia: 3W
Permasat: 140 x 35 x 30mm
Makina eshte e perbere me nje teh të mprehtë
Shkarkimi 45 minuta vazhdimisht duke e perdorur

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine rroje dhe qethej Dingling RF-608”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54