Categories

Makine rroje dhe qethje Gemei GM-581 8 ne 1

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K81-10

3,490 L

Makine rroje dhe qethje Gemei

Me 8 aksesore te ndryshem

E pershtatshme per qethje, rruatje, per hunder dhe veshet

Punon deri ne 40 min me bateri

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje, vaj dhe furce pastrimi, si dhe kreher.

Drite LED qe tregon mbarimin e karikimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine rroje dhe qethje Gemei GM-581 8 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54