Categories

Makine rroje dhe qethje Gemei GM-581 8 ne 1

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K81-10

3,490 L

Makine rroje dhe qethje Gemei

Me 8 aksesore te ndryshem

E pershtatshme per qethje, rruatje, per hunder dhe veshet

Punon deri ne 40 min me bateri

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje, vaj dhe furce pastrimi, si dhe kreher.

Drite LED qe tregon mbarimin e karikimit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine rroje dhe qethje Gemei GM-581 8 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032