KATEGORITE

Makine Rroje Dingling RF 607

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-7

1,490 L

Përshkrimi

Kjo makine është projektuar për përdorim profesional.

Voltage: 220V / 50Hz

Fuqia: 3W

Materiali: çeliku

Shkarkimi 45 minuta në mënyrë të vazhdueshme

Më i përshtatshëm për:

Flokët dhe mjekrën

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine Rroje Dingling RF 607”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE