Categories

Masazhator Fytyre

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-74

1,690 L

Masazhator Fytyre

Ngjyra: Gold

Ky produkt  vibron 6,000 herë në minutë (dridhje mikro), duke ju dhënë muskujve te fytyrës sasinë e duhur të stimulimit për të arritur një efekt forcues dhe për të përmirësuar lëkurën.

Gjithashtu ajo mund të zvogëlojë rrudhat rreth syve, buzët, ballin dhe qafën

Ajo e gjitha që ju duhet është 2-3 minuta masazh në ditë

Ky produkt nxit metabolizmin dhe aktivizon qelizat e lëkurës, duke i dhënë ndriçim dhe elasticitet fytyres tuaj

Masazhatori për lëkurën është 14cm në gjatësi dhe peshon 80g.

Funkionon me ane te baterive.

Madhesia kryesore: gjatësi 140mm (5.5 “) diametër 16mm (0.6”)
Madhësia kreu: gjatësia 35mm (1.4 “) me diametër 6 mm (0.2”)

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Masazhator Fytyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *