KATEGORITE

Masazhues Infrared anti celulit PL-601

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-73

3,990 L

Description

Masazhues anti celulit PL-601

Dizajn ergonomik, i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur.

Bën të relaksoheni dhe te ndiheni rehatshem.

Kompakt dhe i lehte në peshë, kurdo dhe  kudo për hollin e trupit tuaj.

Rotacion te shpejtë dhe masazh të fuqishem enkas per ju.

Një host massager me 3 koka te ndryshme

Një buton i thjeshtë për shpejtësi të ndryshme

Jepni trupin tuaj një kujdes të veçantë

Tensionit : 220V

Fuqia: 25W

Rotate Speed: 2200-2500RPM

Madhesia: 22 x 14.5 x 11.2cm

Pesha neto: 803g

Ngjyra: e kuqe me të bardhë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masazhues Infrared anti celulit PL-601”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.