KATEGORITE

Masazhues Infrared anti celulit PL-601

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-73

3,990 L

Përshkrimi

Masazhues anti celulit PL-601

Dizajn ergonomik, i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur.

Bën të relaksoheni dhe te ndiheni rehatshem.

Kompakt dhe i lehte në peshë, kurdo dhe  kudo për hollin e trupit tuaj.

Rotacion te shpejtë dhe masazh të fuqishem enkas per ju.

Një host massager me 3 koka te ndryshme

Një buton i thjeshtë për shpejtësi të ndryshme

Jepni trupin tuaj një kujdes të veçantë

Tensionit : 220V

Fuqia: 25W

Rotate Speed: 2200-2500RPM

Madhesia: 22 x 14.5 x 11.2cm

Pesha neto: 803g

Ngjyra: e kuqe me të bardhë

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Masazhues Infrared anti celulit PL-601”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE