Categories

Mashe flokesh SEVERIN 0802

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-27

2,990 L

Mashe flokesh SEVERIN 0802

Mashe per floket me ajer te ngrohte per me shume volum dhe shkelqim.

2 nivele te ngrohjes 115 v dhe 230 v

Fuqia: 400 W

Kjo mashe eshte e pajisur me dy shufra kreheri 19 dhe 23 mm

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mashe flokesh SEVERIN 0802”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54