KATEGORITE

Mashe flokesh SEVERIN 0802

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-27

2,990 L

Përshkrimi

Mashe flokesh SEVERIN 0802

Mashe per floket me ajer te ngrohte per me shume volum dhe shkelqim.

2 nivele te ngrohjes 115 v dhe 230 v

Fuqia: 400 W

Kjo mashe eshte e pajisur me dy shufra kreheri 19 dhe 23 mm

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mashe flokesh SEVERIN 0802”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE