Categories

Maske pastrimi e zeze Ostwint 150ml

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K113-1

1,790 L 1,390 L

Maskë e zezë “Ostwint” për njolla dhe pikat e zeza ne fytyre.

Sasia: 150 ml

Me kete sasi ju beni mbi 10 maska.

Maska e zezë eshte perfekte per largimin njollave dhe pikave te zeza nga lekura dhe per ta zbardhur atë.

Aplikohet: Në të gjithë fytyren ose vetem në zonat ku ju keni pika te zeze si hunda, mjekra apo balli.

Eshte e pergatitur nga perbere natyral te pasur me minerale të cilat ju largojnë njollat, hidratojne dhe pastrojne ne thellesi lekuren tuaj.

Permbane antioksidantet me te fuqishem qe i japin energji, redukton rrudhat dhe i jep gjalleri lekures.

Rezultate te menjehereshme ne lekuren tuaj

Perdorimi: Lajeni fytyren me uje te vaket, thajeni dhe pastaj aplikojeni masken ne zonat qe deshironi (jo ne buze, vetulla dhe sy). Mbajeni 15 deri ne 20 minuta dhe me pas hiqeni me kujdes dhe  rekomandohet te perdoret 1 here ne 3-4 dite.

Mund te perdoret nga meshkujt dhe nga femrat, ne te gjitha llojet e lekures.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske pastrimi e zeze Ostwint 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54