KATEGORITE

Mbeshtetes shpine Back Pain

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi; KK-242

2,990 L

Përshkrimi

Mbeshtetes shpine Back Pain

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpine.

E pershtatshme per te dyja gjinite ( uniseks)

Perbehet nga material elastik dhe shufra metalike  qe ju mundeson nje shtrngim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.

Rrip i krahut  eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kur rripat e mbeshtetes te  shpine Back Pain terhiqen per te  pershtatur me trupin tuaj , zakonisht juve nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, shume e rehatshme per tu veshur.

E disponueshme ne ngjyre te zeze.

Mbeshtetes shpine Back Pain trajnon muskuj dhe shtyllen kurrizore per tu kthyer ne shtrirjen( qendrimin ) e tyre natyral, ndihmon ne korrigjimi e sjelljes tuaj te shpines dhe shpatullave, ju ben te qendroni te drejte dhe me te sigurt duke lehtesuar dhimbjet e fund-shpines  te kurrizit sidhe te shpatullave.

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbeshtetes shpine Back Pain”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.