KATEGORITE

Mjalte per dobesim Smokers D+

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: k117-43

2,490 L

Description

SMOKERS D➕ — Anti Duhan 🔥

Mjalt per lenjen e duhanit.
Me mjalte gjithçka eshte e arritshme, kurohu shendetshem.

Mjalte SMOKERS D+ tani vjen me keto veti me nje efekt shume te madh ne stabilizimin e gjendjes se nikotines qe ka shkaktuar pirja e duhanit ne organizmin tuaj.

🎗Dobite e Mjaltit Smokers D+
– Liron kanalin e frymarrjes
– Ndihmon ne problemet e mushkerive
– Ndihmon sistemin imunitar
– Pastron gelbazen
– Pastron nikotinen duke e zevendesuar me vitamina ushqimore
– Ndihmon ne lenjen e Duhanit, Alkoolit dhe Droges.
– Mpreh shikimin
– Rrit aftesin e te menduarit perkatesisht memorjes.

📌PERDORIMI:
Nje lug çaji mengjes esull dhe ne mbremje nje ore para gjumi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalte per dobesim Smokers D+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.