19,800 ALL

Në gjëndje

Krahaso

Stilohuni si nje profesionist me Babyliss C-1100 E

Mbledh floket tuaj dhe i jep formen e deshiruar menjeher.

Ka veshje qeramike .Temp: 210 ° C, 230 ° C

3 Shpejtesi : 8 sec – 10 sec – 12 sec Kacurrelat tuaj do ju mbajne per nje koh te gjate.

Teknologjia e saj jonike do i jap shkelqim dhe butesi flokeve tuaj.

Ne fund te dredhjes jep sinjal se floku juaj eshte gati i stiluar !

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Modelues Babyliss C-1100 E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top