Categories

Pajisje avulli per fytyren Grundig FS 4820

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K01-4

4,490 L

Pajisje me avull Grundig FS 4820

Avull gjallërues rrit qarkullim për lëkurën tuaj, lehtëson largimin e papastërtive dhe hap poret në mënyrë që produktet e kujdesit mund të depërtojnë thellë në lëkurë dhe të tregojnë efektin optimal

Ekran dixhital për rregullimin e avullit

Temperaturë (të lartë, të ulët, normale)

Kohën e caktuar (10 deri në 30 minuta në 5 hapa) .

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje avulli per fytyren Grundig FS 4820”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032