-28%

8,990 ALL 6,490 ALL

Në gjëndje

Kodi : F – 523

Krahaso

Tashme fale paisjes revolucionare per te stiluar floket, ju nuk do te shpenzoni me shume kohe, nuk do tju nevojiten paisje te shumta apo shpenzime ne qendra estetike per te stiluar floket.

Vetem ne pak minuta, pa ndihmen e nje profesionisti, ju do te keni modelin e flokeve qe keni enderruar gjithmone  dhe mbi te gjitha pa i demtuar ato.

Perdorimi: 

Mjafton ta ndizni, caktoni kohen/temperaturen dhe floket tuaj do te mblidhen ne te. Pasi shpejton sinjalin per te disaten here, duhet ta leshoni flokun nga pajisja e cila lajmeron qe duhet te hapni dorezen dhe lehtesisht floku juaj do te leshohet ne menyre te sigurt dhe me kacurrela ose onde voluminoze .

Temperatura   :170, 190, 210 Grade.
Koha : 8, 10, 12 sekonda.
Dhurate: Seti me kreher

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per floke kacurrela + dhurate set kreher”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top