Categories

Pajisje per heqjen e pushit

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-76

2,190 L

Makinë prerëse në një zonë të vogël ne fytyre, në krahun tuaj ose këmbën

Heq pushin menjëherë dhe pa dhimbje

Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme

Mbyllet si një thikë, nuk do të bëjë qe flokët te rriten përsëri trashë

Vjen me bateri AAA dhe 2skedarë krehër

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pajisje per heqjen e pushit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54