Categories

Pajisje per heqjen e pushit

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-76

2,190 L

Makinë prerëse në një zonë të vogël ne fytyre, në krahun tuaj ose këmbën

Heq pushin menjëherë dhe pa dhimbje

Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme

Mbyllet si një thikë, nuk do të bëjë qe flokët te rriten përsëri trashë

Vjen me bateri AAA dhe 2skedarë krehër

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per heqjen e pushit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032