Categories

Pastrues veshi

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-69

1,490 L

Per nje pastrim te efektshem ju sygjerojme kete pajisje ,pasi maja e saj prej silikoni nuk do te demtoje veshin tuaj ne brendesi.

Pajisja nuk i shtyn papastertite ne brendesi sic mund te bejne kruajteset e vesheve prej pambuku por ajo largon me kujdes papastertite.

Ne brendesi do te gjeni 4 koka dhe nje furce per perdorim te efektshem te produktit

Kujdes: Nese vuani nga mosdegjimi mos e perdorni.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pastrues veshi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *