KATEGORITE

Pastrues veshi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-69

1,490 L

Description

Per nje pastrim te efektshem ju sygjerojme kete pajisje ,pasi maja e saj prej silikoni nuk do te demtoje veshin tuaj ne brendesi.

Pajisja nuk i shtyn papastertite ne brendesi sic mund te bejne kruajteset e vesheve prej pambuku por ajo largon me kujdes papastertite.

Ne brendesi do te gjeni 4 koka dhe nje furce per perdorim te efektshem te produktit

Kujdes: Nese vuani nga mosdegjimi mos e perdorni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues veshi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.