Categories

Penel, Estee Lauder

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K113-3

990 L

Penel me maje te holle dhe shume praktik per tu perdorur, mjaftojne 2-3 sekonta qe te thahet dhe deri ne 12 ore qendrim.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Penel, Estee Lauder”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032