Categories

Pjaster-kreher elektrik 2ne1 Sokany HS 055

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-30

4,990 L

Krehesi Elektrik qe ju drejton floket shume shpejte.

Hiqni Pjastren dhe merrni kete kreher me pllake qeramike – Jonizuese dhe me ekran LED.

Per nje shtrirje perfekte te flokeve

Model Sokany HS 055

Tensioni 100-240 V

Frekuenca 50/60 Hz

Konsumimi i energjise 55 W

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjaster-kreher elektrik 2ne1 Sokany HS 055”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54