Categories

Pjaster per floke te holle

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi : Gj – 133

2,000 L 700 L

Nese keni floke te holle dhe ju duhet nje kujdesje e vecante qe mos digjen ose keputen ne menduam edhe per kete problem te klienteve tane me seriozitet dhe sollem  Pjastren per floke te holle e cila ka permasat gjatesi: 26.5 cm dhe gjeresi pllakash nga njera-tjetra : 9.3 cm  dhe gjeresi te pllakes : 3.2 .

Pjaster mjaft praktike qe leviz sipas stilimit qe deshironi te realizoni.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pjaster per floke te holle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032