Categories

Pjaster per floke te holle

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi : Gj – 133

2,000 L 700 L

Nese keni floke te holle dhe ju duhet nje kujdesje e vecante qe mos digjen ose keputen ne menduam edhe per kete problem te klienteve tane me seriozitet dhe sollem  Pjastren per floke te holle e cila ka permasat gjatesi: 26.5 cm dhe gjeresi pllakash nga njera-tjetra : 9.3 cm  dhe gjeresi te pllakes : 3.2 .

Pjaster mjaft praktike qe leviz sipas stilimit qe deshironi te realizoni.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjaster per floke te holle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54