-34%

3,000 ALL 1,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: F – 502

Krahaso

Kompania e mirenjohur angleze JML ka menduar per transformimin e flokeve tuaj me pak kosto dhe cilesi te larte  pse te shpenzoni qindra e mijera lek kur ju mund te merrni sherbim edhe me te mire me nje cmim te mrekullueshem.
Floket tuaja do te binden shpejt dhe thjesht.
Ju mund ta aplikoni pjastren edhe ne floke te thate dhe ato nuk do te demtohen aspak nuk ka rendesi tipi i flokeve tuaj apo stili qe deshironi te realizoni,pjastra me qeramike do t’ju plotesoje te gjitha pritshmerite.
Pjastra ka dy pllaka qeramike e cila e ben po aq cilesore dhe te ngjashme me produktet qe perdorin stiluesit me te njohur ne mbare boten.Nuk do te prisni nxehjen e saj por thjesht gati per perdorim!

Ju do te mund te beni krehje nga jashte, brenda,me onde dhe te drejta gjithcka mund ta realizoni ne shtepine tuaj si nje profesionist.Me kohe automatike.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pjaster qeramik Pro Ceramik Straighteners”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top