Categories

Set Makine qethje Severin per hunden dhe veshet 0781

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-77

1,990 L

Me 2 koka:

per veshet

per hunden

Koka e prerjes eshte me gjerësi 16 mm

Bateri 1 x AA

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set Makine qethje Severin per hunden dhe veshet 0781”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032