Categories

Set Manikyr Grundig MA 5820

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K01-3

4,990 L

Me 6 koka te ndryshme

Eliminon qoshet qe hyrë në mish.

Shkurton dhe formon thonjtë në qoshet.

Heqjen e kallove qe krijohen në këmbët dhe duart.

Me 2 shpejtësi

Tensioni 100-240 V

Frekuenca 50/60 Hz

Ngjyra: e bardhe/ rozë

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set Manikyr Grundig MA 5820”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032