KATEGORITE

Set Manikyr Grundig MA 5820

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K01-3

4,990 L

Description

Me 6 koka te ndryshme

Eliminon qoshet qe hyrë në mish.

Shkurton dhe formon thonjtë në qoshet.

Heqjen e kallove qe krijohen në këmbët dhe duart.

Me 2 shpejtësi

Tensioni 100-240 V

Frekuenca 50/60 Hz

Ngjyra: e bardhe/ rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Manikyr Grundig MA 5820”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.