Ulje

L1,490 L1,090

Në gjëndje

Kodi: K104-1

FUNGI SPRAY:

 1. Eshte nje perzierje efikase e bimeve mjekesore dhe acideve me veprim antimykotik dhe antibakterial.
 2. Ingredientet aktiv stimulojne higjenen e kembeve dhe mbrojne nga infeksionet mykotike, vajrat eterike ofrojne efekte aromatizues dhe freskues.
 3. Lufton aromen e keqe te kembeve dhe siguron ndjesi  freskie.

Perbersit: Acide borik, gjethe salvia, gjethe mente, caj peme, farat e pishes, permbajtja vajore.

Rekomandohet per parandalimin e infeksioneve mykotike te kembeve tek:

 • Persona qe frekuentojne pishina ose SPA.
 • Persona qe mbajne kepuce te ngushta.
 • Persona qe vuajne nga Diabeti.
 • Persona me lekure te kembeve te thare dhe me plasaritje.
 • Persona qe djersijne shume nga kembet.
 • Udhetaret.
 • Drejtuesit e automjeteve.
 • Sportistet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sprait per mykun e kembeve, Fungi Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top