Categories

Spray për këmbët ‘Fungi Spray’

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K104-1

1,490 L 900 L

FUNGI SPRAY

Produkt natyral për këmbët e shendetshme me veprim  antimykotik, antibacterial dhe antiseptik. Përbëresit aktiv luftojnë aromen e keqe të këmbëve; sigurojnë rehati dhe ndjesi freskie.

Përmbatja – vajore përmireson higjenen e këmbëve dhe mbron ndaj infeksioneve mykotike. Rekomandohet për parandalimin e tharjes dhe plasaritjes së lëkurës së këmbëve.

Paketimi: 20 ml

Përbërsit: Acid borik, gjethe salvia, gjethe mente, caj peme, farat e pishës me përmbajtja vajore.

Përdorimi:

Rekomandohet të përdoret të pakten 2 herë në ditë (mëngjes dhe darkë) pas pastrimit të këmbëve.

Aplikohet të pakten 2 spray në lëkuren e këmbëve dhe midis gishtave.

Mund të përdoret direct edhe në këpucë ose atlete për aromatizimin e tyre.

Rekomandohet për:

  1. Sportistë
  2. Udhëtarë
  3. Drejtuesit e automjeteve
  4. Përsona që mbajnë veshur këpucë me orare të gjata
  5. Përsona të cilëve u djersijnë shumë këmbët
  6. Përsona me lëkure të këmbëve të tharë ose me plasaritje
  7. Përsona që vuajnë nga diabeti për parandalimin e infeksioneve mykotike
  8. Përsonat që frekuentojnë pishina ose SPA për parandalimin e infeksioneve ngjitëse mykotike

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Spray për këmbët ‘Fungi Spray’”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032