Categories

Sprajt per trupin Body Mist (Vanilje)

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K56-12

2,190 L

Rivendosni ekuilibrin tuaj me këtë spraj për të freskuar dhe qetësuar trupin me aromën e portokalli, mjaltit dhe vaniljes. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni këtë spraj, në trupin tuaj për një lëkurë të butë dhe me aromë të këndshme

Përbërësit:Alcohol*, Aqua, Glycerin*, Parfum*, Citral**, Coumarin**, Limonene**, Linalool**.

100% e totalit të përbërësve janë natyralë.

70% e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike.

-Dermatologjikisht i testuar.

-Aromë 100% natyrale.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sprajt per trupin Body Mist (Vanilje)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032