Categories

Suplement dietik Hydroxycut Hardcore Elite

Availability: In stock

6,490 L

Nese keni vendosur te nderhyni ne trupin tuaj jeni ne rrugen e duhur.

Ju sygjerojme produktin me te njohur te Amerikes i cili vjen direkt ne Shopping TV

per mirqenien tuaj trupore.Humbisni me shume peshe se ne nje diete,duke rritur energjine,fokusimin dhe intensitetin.100 kapsula te shpejta te cilat ju ndihmojne edhe ne krijimin e muskujve.

Klinikisht te certifikuara.Ingredienti kryesor:ekstrakti i kafes jeshilePermban: kafe jeshile, yohimbine, coleurs, L-theanine, theobromine dhe kafein.

Dita e 1:  1 kapsul

Dita e 2,3 -> 2 kapsula ne dite 30-60 minuta perpara vaktit ushqimor

Dita e 4 dhe ne vazhdim: 2 kapsula dy her ne dite.Mos kaloni 4 kapsula brenda 24 oreve .

Rekomandohet ti keni bere 5 ore gjume kur ta perdorni.

Nuk perdoret : nen 18 vjec *Dobesohu&bej muskuj !

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement dietik Hydroxycut Hardcore Elite”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54