6,490 L

Në gjëndje

Nese keni vendosur te nderhyni ne trupin tuaj jeni ne rrugen e duhur.

Ju sygjerojme produktin me te njohur te Amerikes i cili vjen direkt ne Shopping TV

per mirqenien tuaj trupore.Humbisni me shume peshe se ne nje diete,duke rritur energjine,fokusimin dhe intensitetin.100 kapsula te shpejta te cilat ju ndihmojne edhe ne krijimin e muskujve.

Klinikisht te certifikuara.Ingredienti kryesor:ekstrakti i kafes jeshilePermban: kafe jeshile, yohimbine, coleurs, L-theanine, theobromine dhe kafein.

Dita e 1:  1 kapsul

Dita e 2,3 -> 2 kapsula ne dite 30-60 minuta perpara vaktit ushqimor

Dita e 4 dhe ne vazhdim: 2 kapsula dy her ne dite.Mos kaloni 4 kapsula brenda 24 oreve .

Rekomandohet ti keni bere 5 ore gjume kur ta perdorni.

Nuk perdoret : nen 18 vjec *Dobesohu&bej muskuj !

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Suplement dietik Hydroxycut Hardcore Elite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *