L6,490

Në gjëndje

Kodi : F -585

Suplementi dietik Hydroxycut nr 1 ne Amerike mijera perdorues kane zgjedhur kete produkt per te ulur peshen e tyre.Mbi 95 milion shishe te shitura.

Produkt me ingredient te certifikuar.

Rrit energjine trupore dhe normalizon metabolizmin.

Humbisni peshe nga 8 deri ne 12 jave me 150 kapsulat ekzistuese.

Humbisni peshe me shume se cdo diet ekzistuese.

(Hydroxyprovia™, Lady’s ekstrakte mente, Wild olive ekstrakt, Komijn ekstrakt ,Ekstrakt i mentes se eger)

 

 

 

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Suplement dietik Hydroxycut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top