Categories

Tablete per terheqjet muskulare Rumalaya forte

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K59-21

1,490 L

Rumalaya forte eshte nje formulim fitofarmaceutik i fuqishem dhe i sigurte qe qeteson dhimbjet e artikulacioneve dhe kockave qe shkaktohen nga komplikacione ortopedike nga me te ndryshmit.

  1. Nuk shfaqe efekte anesore gastro-intesinale dhe kardiake.
  2. I sigurte per perdorime afategjate.
  3. 1 tablete dy here ne dite , keshillohet me ushqim.
  4. Kutia permbane 60-tableta.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tablete per terheqjet muskulare Rumalaya forte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032