Categories

Tharese Flokesh Fuego HD-832

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K01-441

1,590 L

Voltage: 220-240V

Fuqia: 1200-1400W

 

Me mbrojtje kundër mbingarkesës termike

Përfshirja e teknologjisë së përparuar jonik siguron freski, shkëlqimin dhe volumin për flokët

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tharese Flokesh Fuego HD-832”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032