Categories

Tharese Flokesh SEVERIN HT 0140

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-17

2,690 L

Tharese Flokesh SEVERIN HT 0140

Perfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski, volum dhe shkelqim per floket tuaj

Fuqia: 1900 W

Tensioni: 220-250 V

2 nivele per rregullimin e shpejtesise

2 nivele ndryshimi te temperatures

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tharese Flokesh SEVERIN HT 0140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032